ERREWAY&RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ERREWAY&RBD

SAMO ZA VERNE FANOVE RBD-A I ERREWAY-A
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Interjvu Coca Maggia sa Camilom i Benjaminom

Ići dole 
AutorPoruka
mrkvili
Admin
Admin
mrkvili


Broj poruka : 959
Godina : 33
Datum upisa : 04.11.2008

Interjvu Coca Maggia sa Camilom i Benjaminom Empty
PočaljiNaslov: Interjvu Coca Maggia sa Camilom i Benjaminom   Interjvu Coca Maggia sa Camilom i Benjaminom Icon_minitimePet Feb 13, 2009 12:09 am

Coco:Zasto mislite da ljudi trebaju vidjeti vas novi film?

Benja:Mislim da film pouksava prenijeti publici snagu koja ima u pravom prijateljstvu.U njemu imaju takodjer pjesme naseg novog CD-a koje su odlicne.

Cami:Kad je upravu upravu je...Mnoge djevojke ce doci vidjeti film samo da bi vidjele Benju i sa razlogom!

Coco:Sta je bilo najzanimljivije raditi na filmu?

Benja:Raditi sa Cami

Cami:Da,naravno

Benja:Ne,ozbiljno!Cami je odlicna glumica i takodjer ne znate kako samo ljubi!haha zezam se ali ipak ne bih volio raditi sa nekim drugim osobama jer imamo odnos koji je veci od zivota.

Coco:Ko vam najvise nedostaje kad ste na turneji?

Cami:Najvise mi nedostaje momak.Kada smo odvojeni na duze vrijeme,kao naprimjer kada snimamo film pricamo telefonom svaki dan.Jednom zove on i drugi dan zovem ja...Ne zelimo potrositi sav novac koji dobijemo za telefonske pozive.Inace imam jednu sliku nas dvioje zajedno koju uvijek nosim sa sobom.

Benja:Cami imas li moju sliku takodjer?

Cami:Ljubavi moja gledam te svaki dan godinama i to je dovoljno

Coco:Mnogo puta dok traje turneja morate zivjeti zajedno biti kao jedna porodica ili kao par?

Benja:Poznajemo se dovoljno vremena i vec znamo ko je kakvog raspolozenja i kada se treba distancirati ali najbolje mi je sa Cami.

Cami:Dobro ne spavamo zajedno zato ne moram podnositi miris tvojih stopala.Coco,svi momci imaju takav miris'

Coco:Nee,Boze!Cami sta pricas?Benja?miris stopala?Benja?

Benja:Moze biti da Felipe i Camila sire glasine o misterioznom mirisu kojeg imam ,ma djevojke kunem se da nije tako...Ja sam kao beba kunem se.

Cami:Ne istina je da se super slazemo i zabavljamo se mnogo.

Coco:Sta je to sto vam se svidja jedno na drugom?

Benja:Cami me zarazila svojim intuzijazmom svake stavri i to je nesto sto nema svako.

Cami:Najvise mi se svidja sto je zarazen,,ne usitinu dopada mi se smisao za humor...Mnogo se zabavljamo.

Coco:Sta je to sto vam najvise smeta jedno na drugom?

Cami:Nista posebno...Mozda kada pokusa da me moli da prestanem pricati...poludim

Benja:Dobro mogu poludjeti kao slon,koliko samo pricas...Ali ujutro ne!Zabiljezi Coco da mi se ne svidja njeno ponasanje ujutro.Kunem se ako pokusas pricati sa njom a nije proslo manje od sat vremena nakon sto se probudila ubice te,ali uistinu?ja sam isti

Coco:Ljudi u Israelu mi salju pisma uvijek sa istim pitanjima:sta se desava sa Camilom i Benjaminom?Tako,zasto nam ne kazete jednom i tacka?

Benja:Blizanci smo i rastavili su nas kada smo rodjeni

Cami:Suti.Svim nasim dragim fanovima u Israelu:Benja i ja nismo zajedno i nikad nismo ni bili,upoznali smo se kao maleni i veoma smo dobri prijatelji,ali inace se cujemo telefonom i slicno.Benja je veoma dobar momak ali ne osjecam nisat prema njemu.

Coco:Benja jesi li sretan sto radis sa Cami?

Benja:Naravno i veoma sam sretan jer je ona pronasla mjesto u ovoj tako uspjesnoj turneji.Gluma je razlog zbog kojeg se dizemo rano svako jutro.
Nazad na vrh Ići dole
 
Interjvu Coca Maggia sa Camilom i Benjaminom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ERREWAY&RBD :: NAJNOVIJE VESTI-
Skoči na: