ERREWAY&RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ERREWAY&RBD

SAMO ZA VERNE FANOVE RBD-A I ERREWAY-A
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nova Godina

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
mrkvili
Admin
Admin
mrkvili


Broj poruka : 959
Godina : 33
Datum upisa : 04.11.2008

Nova Godina Empty
PočaljiNaslov: Nova Godina   Nova Godina Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 10:59 pm

Gde ste bili za docek nove godine?S kim?Kako ste se proveli?Sta ste obukli?Kakva je muzika bila?...
Ajmo ljudi pricajte....Mozete postaviti i slike ako imate i videe...
Nazad na vrh Ići dole
Lellych
Moderator
Moderator
Lellych


Broj poruka : 244
Godina : 28
Location : Sarajevo, chc'2
Datum upisa : 19.11.2008

Nova Godina Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Godina   Nova Godina Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 11:01 pm

Slike jos nisam prebacila, no bilo mi je super, malo pica ali dosta zabave
Hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fantasticna.blogger.ba
mrkvili
Admin
Admin
mrkvili


Broj poruka : 959
Godina : 33
Datum upisa : 04.11.2008

Nova Godina Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Godina   Nova Godina Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 11:21 pm

Super...
Ja sam bila u piceriji CIAO AMORE sa mojim drustvom na privatnoj zurci...Imali smo neograniceno hranu i pice,u pocetku strana muzika,a posle malo domaci rok i posle toga naravno samo narodnjaci Very Happy
Malo pre ponoci smo otisli u centar gde je svirala grupa Daire...Opila sam se i to zesce...Izmedju ponoci i 4 sata ujutru nisam znala gde se nalazim koliko sam bila pijana,ali dobro,nisam jedina,svi su bili mrtvi pijani...Upoznala sam divnog decka,u vezi smo Smile
Dosla sam kuci u 6 i 15...i tako... Smile
Imam punooo slika ali necu ih postaviti jer sam grozna na njima,vidi se da nisam bas bila trezna...Ali postavicu neke videe sutra ili prekosutra kad budem imala vremena da ih uplodujem Smile
Nazad na vrh Ići dole
-MILOS-
Admin
Admin
-MILOS-


Broj poruka : 1293
Godina : 31
Datum upisa : 30.10.2008

Nova Godina Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Godina   Nova Godina Icon_minitimePon Jan 05, 2009 1:38 pm

blagos vama... ja sam bio kod kuce za novu godinu.... bio sam zvan na jednoj zrci ali nisam mogao da idem... ipak kod kuce nije bas bilo dosadno.... uz glupiranje moje sestre i uz njene viceve vece je bilo veoma super... kad je bilo oko ponoci izasli smo napolje... gledali vatromet... zatim se vratili u kucu naravno pustili muziku i nazdravli uz casu dobrog soka od visnje... jeli smo i pili ko neka gladna godina... bilo je solidno... nije nesto preterano extra.... ali ipak lepo sam se proveo
Nazad na vrh Ići dole
https://erreway-rbd.serbianforum.info
LuiAnny
Admin
Admin
LuiAnny


Broj poruka : 1501
Godina : 29
Location : con Chris........
Datum upisa : 31.10.2008

Nova Godina Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Godina   Nova Godina Icon_minitimePon Jan 05, 2009 3:08 pm

Ja sam bila sa rodicom Lejlom, bile smo kod mene u kuci.....Zabavljale se.....
Plesale, pjevale, presvlacile.........
Ja sam se malo napila a ona SKROZ, pile smo 2 likera, pive i šampanjac....
Vatromet gledalae, smijale se,pa smo zatvorile smo prozor jer vise nisu smao puclae petarde........
Imam slike, postavljam kasnije, sad mi je comp. nesto spor.......
Legle smo u 4.....ja sam zavrsila na podu, a njoj je glava visila sa kreveta....
Probudile smo se oko 11.....spavale bi mi do 15 nego nas je Dzanin probudio i maltretirao....
Moja haljinica me nervirala jer je sama od sebe siroka a ja u njoj ispadnem kao da imam 100 kg......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdadmpuc.blogger.ba
mrkvili
Admin
Admin
mrkvili


Broj poruka : 959
Godina : 33
Datum upisa : 04.11.2008

Nova Godina Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Godina   Nova Godina Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 5:37 pm

Evo nekih slika Smile

Pre polaska...Ana,Tanja,Nina i ja
Nova Godina 2lnxcp

Tanja i ja u kaciji Smile
Nova Godina 2djw75t

E ovde sam vec bila pijana...Vuksa,Iva,Dokic,Velja,Nemanja,Piric,Tanja i ja Smile
Nova Godina I1e1jl

Ovo je u centru kada smo cekali Novu Godinu...
Nova Godina V58zva
Nova Godina 288pldy

Anika i ja Smile
Nova Godina 5dscxt

Na ovu sliku nemojte da se smejete molim vas...Mrtva sam pijana a i plakala sam pre nego sto su me slikali....
Nova Godina Futdgl

Evo ga i jedan video....Jako je mracan,nzm zasto,kod mene na kompu nije takav...Ali bar cete cuti sve...I nemojte da se zacudite kakve gluposti pricam....
Vec od druge polovine snimka se dobro vidi...Smile

http://tinypic.com/player.php?v=2cr3ntu&s=5
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nova Godina Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Godina   Nova Godina Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nova Godina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nova izgled foruma...
» Ponchova nova devojka :)
» Poslanici naj aktivniji nedelje dodata nova lista

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ERREWAY&RBD :: Svastara :: Eh, ta diskusija....-
Skoči na: